top of page

Boekvoorstelling op school

Twee weken geleden verwelkomde de Bibliotheekraad mevr. Opgenhaffen, alias Hilde E. Gerard, in de schoolbibliotheek om haar nieuwste jeugdroman voor te stellen. 'Enkele reis Brugge', alweer haar twintigste boek, kon op een grote belangstelling rekenen van onze leerlingen. Na een interview met dhr. Peeters, las ze een fragment voor uit het verhaal dat menigeen wist te overtuigen om het volledige boek te lezen. Tot slot kregen de bijna 50 aanwezigen nog de kans om vragen te stellen, waaruit bleek dat onze leerlingen niet enkel enthousiaste lezers zijn, maar enkelen onder hen ook hun eigen schrijftalent trachten te botvieren. De literaire toekomst op onze school is verzekerd!
Comments


Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page