top of page

De SJT schaakclub wint het provinciaal schoolschaakkampioenschap Antwerpen

Op zaterdag 26 november nam onze schaakclub deel aan het schoolschaakkampioenschap van provincie Antwerpen. Hier namen vier geselecteerde leerlingen van het SJT het op tegen andere scholen onder begeleiding van de voorzitters van de SJT-schaakclub: Maura Kuijpers (6GWA), Achille Verbaet (6EW) en Marie Borms (6WWA). Na 9 spannende wedstrijden haalde ons team meerdere podiumplaatsen: niet enkel wonnen we de competitie met een 1e plaats als team, ook wonnen al onze spelers de individuele prijs: Aeneas Kersemans (1La) was de beste bord 1 speler van het tornooi, Leonard Groffils (1Ld) de beste voor bord 2, Mathijs De Groof (2GLa) voor bord 3 en Floris Ouwerkerk (6GWA) op bord 4. Gefeliciteerd!
Comments


Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page