top of page

‘De week voor goed eten’ – Rikolto

Ook dit jaar willen we op onze school Rikolto (Vredeseilanden) ondersteunen. De voorbije jaren was Rikolto door de COVID-pandemie genoodzaakt hun aanpak te wijzigen. De enthousiaste leerlingen aan de supermarkten in en rond Turnhout zal u moeten missen, maar u kan nog steeds uw steentje bijdragen. De derdejaars van onze school zullen elk (minstens) 1 winkeltas (een ‘zak’ voor goed eten) verkopen. Daarnaast kan er op onze actiepagina (actiepagina SJT) ook een gift gedaan worden:

‘Met jouw steun werkt Rikolto aan structurele oplossingen voor uitdagingen rond voeding over heel de wereld.’

In naam van onze derdejaars, Rikolto en de boeren uit het zuiden: DANKJEWEL!
Comments


Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page