top of page

Het hart van de Beekstraat

Sinds 1 september 2022 klopt ons hart weer in de Beekstraat, onze Beekstraat 2.0. Wat heerlijk om onze kleuters hier te mogen zien groeien en terug op onze vertrouwde plaats samen met de ouders te bouwen aan de toekomst. Eindelijk horen we weer spelende kinderen in plaats van zingende bouwvakkers en boormachines. Terug zandbakzand in de schoenen van de kleuters in plaats van opwaaiend stof in de omgeving rond school.

Op vrijdag 21 oktober 2022 hebben wij onze nieuwe kleuterschool dan ook officieel geopend. Bij ons gebouw, onze schoolvisie misstaat de titel “geen heden zonder verleden” dan ook niet. Dit gebouw zoals het nu is, is een proces van vele jaren en werd gevormd door vele mensen vroeger, nu en in de toekomst. De huldiging van jezuïet Bert Rosseels mocht dan ook niet ontbreken en was voor ons van groot belang. Het was een fijne avond, met lachende gezichten en veel bewondering voor het prachtige eindresultaat. Onze dank gaat nogmaals uit naar iedereen. Iedereen die doorheen de vele jaren letterlijk of figuurlijk hun steentje hebben bijgedragen aan onze school. Enkel samen bouwen wij aan de toekomst.
Komentáře


Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page